Засоби для відновлення і догляду виробів з дерева та шкіри:


Beeswax паста 120г

Натуральний продукт для догляду і зберігання виробів з натуральної і штучної шкіри, дерева, пластмаси (меблі, одяг, взуття, сумки, автосалони, паркет та ін.).

Бальзам виготовлений з натурального бджолиного воску, чистих рослинних олій та ефірних масел. Має чудовий водовідштовхуючий ефект і освіжаючий приємний аромат. Завдяки концентрованій консистенції дуже економний.

Після обробки бальзамом шкіра помітно помякшується, потертості та подряпини стають менш помітними, освіжається колір і надається блиск. За умови регулярного догляду можна попередити появу соляних розводів на взутті та шкіряному одязі. 

У випадку обробки бальзамом деревини,покращується зовнішній вигляд поверхонь, зникають подряпини, "оживає" колір і відтінок, попереджується пересихання та тріщини. Засіб безбарвний і його можна використовувати на виробах будь-якого кольору.

Спосіб використання: нанести на губку/ ганчірку, втирати в чисту поверхню, щоб засіб добре проник в пори. Наносити рівномірно, дуже тонким шаром. Зверніть увагу! Краще наносити декілька разів, втираючи малу кількість засобу щоб бальзам вбирався по-трохи, ніж відразу густо і багато. Чим сухіша шкіра, тим швидше вбирається.

Використання бальзаму Beeswax збільшує термін використання шкіри та дерева в двіччі. Працювати можна без ручкавичок, адже  засіб повністю на туральний, шкіра рук також скаже "Дякую"

Не рекомендується використовувати на виробах з тканини, нубуку, замші та інших ворсистих матеріалах.

Бальзам безпечний для здоровя, якість продукту зберігається протягом тривалого часу. 

Екологічна скляна тара! Зберігайте баночку для повторного використання. Чисту тару без етикетки приймаємо на обмін по 5 грн, або наливаємо свіжий віск у вашу ж баночку.

Тел.0986175909, 0689170001 Viber

 

Ціна баночки обємом 120г-  120грн,

можна на замовлення у відерці 1000мл всього за 600грн!

120,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

Beeswax бальзам 250мл/ НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Практично те саме що Beeswax паста, тільки рідший, завдяки чому засіб легше наносити, швидше вбирається і зволожує. Пропонується в пластиковій банці обємом 250мл  з широким горлечком. На замовлення можна у відерці 1000мл, ціна 550грн

120,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

ПоліЛак 200мл

Суперовий натуральний засіб для догляду і відновлення деревяних поверхонь. Чудово оживляє і надає глибини кольору, має легкий тонуючий ефект, приховує потертості і дрібні подряпини. Рекомендується для пористих поверхонь, з вираженою фактурою деревини. Засіб частково вбирається деревиною і після висихання не витирається протягом довгого часу. При не значних пошкодженнях може замінити лакування.  Підходить для меблів, підлоги, дверей та інших виробів з деревини. Також ПоліЛак гарно зарекомендував себе як засіб для догляду за виробами з шкіри коричневих відтінків: він чудово приховує дрібні потертості, подряпини, збагачує колір і живить шкіру. 

Спосіб використання: нанести на губку/ ганчірку, втирати в чисту поверхню, щоб засіб добре проник в пори, тріщинки. Наносити рівномірно, дуже тонким шаром. Зверніть увагу! Краще наносити декілька разів, втираючи малу кількість засобу щоб бальзам вбирався по-трохи, ніж відразу густо і багато.

Не рекомендується використовувати на виробах з тканини, нубуку, замші та інших ворсистих матеріалах.

Бальзам безпечний для здоровя, якість продукту зберігається протягом тривалого часу. З цим засобом варто працювати в рукавичках, бо барвник може важко змиватись з шкіри рук. Берегти від вогню

 

120г- 120грн

200мл-180грн

1000мл- 600грн (на замовлення)

 

 Тел.0986175909, 0689170001 Viber

 

180,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1