Що таке цінові категорії? Ви вже мабуть помітили позначки в описі диванів преміум-люкс-класік-економ категорії? Це умовні позначки категорій, в які враховано якість і стан меблів. 

-До категорії Преміум та Люкс відносяться фірмові якісні меблі в дуже хорошому стані, з мінімальною кількістю заувавжень чи взагалі без них. Це можуть бути стокові, вживані меблі, ексклюзивні моделі і т.п. 

-Clasic категорія це золота серединка) Це самі популярні моделі, де чудово балансується ціна і якість. 

-До категрії Економ відносимо меблі уцінені, з видимими слідами використання, по дуже доступній ціні


Меблева фабрика Calia Italia (Каліа Італія) розпочала свою історію в 1965 році, коли тесляр Ліборіо Вінченцо Каліа заснував невелике виробництво, яке займалося випуском меблів.

Кінець 70-х стає знаковим періодом для компанії. Меблі почали вироблятися у промислових масштабах, унаслідок чого починається активна експортна діяльність за кордон.

У 1991 році при фабриці відкривається власне архітектурне бюро, а в 1996 році компанія розпочинає будівництво виробничих площ у 80 000 квадратних метрів, внаслідок чого компанію визнають найбільшим європейським виробником.

Сьогодні фабрика випускає неповторні м'які меблі, які представлені широким асортиментом, що включає: стільці, дивани і крісла, кушетки. У керівництві компанії знаходяться діти Ліборіо, які продовжують сімейні традиції.

Новий рівень популярності для марки принесла співпраця з такими іменитими дизайнерами, як Саймон Ленгфорд і Ліборіо Вінценцо, які створили для компанії більшість бестселерів. Calia Italia – компанія, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Ретельно вивчаючи смаки споживачів, ця італійська марка щороку створює меблі, здатні задовольняти запити найвибагливіших клієнтів по всьому світу.

 

Дивани цього виробника - найкращий зразок італійського уявлення про комфорт, а крісла Calia Italia стануть органічним доповненням до будь-якого сучасного або класичного інтер'єру. Всі меблі фабрики відповідають останнім тенденціям моди, а також сучасному стилю життя, який якнайкраще відображає всю суть італійського дизайну. Велике значення в процесі виробництва надається безпеці, саме тому вся продукція компанії відповідає світовим стандартам якості, підтвердженим сертифікатами (зокрема, UNI EN ISO 14001: 2004).


W.SCHILLIG - м'які меблі виняткової якості з ексклюзивних матеріалів.

 

Дивани і крісла W.SCHILLIG представляють м'які меблі преміум-класу від німецького виробника. Компанія W.SCHILLIG - сімейний бізнес в третьому поколінні, за 60 років виріс в величезне підприємство, на якому працюють понад 1300 співробітників. Це не тільки провідний німецький виробник м'яких меблів, а й один з найбільших європейських виробників високоякісної шкіри. Шкіра W.SCHILLIG відзначена спеціальним знаком Longlife і має безліч переваг в порівнянні зі звичайною шкірою, що застосовується для виробництва меблів.

Поряд з суперсучасним виробництвом і комп'ютерними технологіями компанія приділяє величезну увагу майстерності персоналу, тому кожен диван W.SCHILLIG - справжній шедевр меблевого мистецтва на довгі роки.

М'які меблі виробляється на екологічному виробництві в Німеччині. W.SCHILLIG - один з небагатьох європейських виробників, які отримали нагороду за неухильне дотримання стандартів екологічного менеджменту.


 

Італійська фабрика NIERI - класика меблевого мистецтва!

Вироби NIERI почали своє існування ще в 1929 році, в містечку поблизу Флоренції. Цю знамениту італійську фабрику, розташовану в самому центрі Тоскани, можна сміливо назвати успішним сімейним бізнесом, адже мистецтво створення м'яких меблів передавалося від батька до сина. Вироби молодого майстра по дереву Gino Nieri, створені за власними ескізами, спочатку представляли собою міцні дерев'яні каркаси для диванів з натурального дерева. Роботи обдарованого майстра шліфувалася роками і в наші дні перетворилися в дивовижні колекції бренду Nieri меблі. Значну роль в світовому успіху компанії зіграв не тільки унікальний талант майстра. Колосальні плоди принесли відмінні організаторські здібності італійського мебляра і його цілеспрямовані ділові якості. Вже до 1950 року минулого століття меблева фабрика NIERI - стала міжнародним брендом високого рівня. У Gino Nieri підростали сини, які з малих років брали активну участь в розробках моделей і знайомилися з управлінням компанією. Старший з синів Alberto Nieri в середині століття вже взяв кермо верховенства в свої руки. Грунтуючись на багаторічний досвід батька, Альберто вніс свої свіжі корективи в розвиток сімейного бізнесу. Дещо пізніше в справу вступив і молодший з Nieri - Maurizio. З його участі була розроблена фірмова успішна система управління філіями та виробничими базами в інших країнах. NIERI меблі має свої представництва в Німеччині, США, Англії, Франції та в інших високорозвинених країнах. Сьогодні, в цілому в компанії працює більше 500 співробітників.

 

Елітні італійські меблі NIERI - відомі в багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Nieri дивани завоювали комфортне місце в кращих сучасних інтер'єрах! Вироби цієї фабрики виготовляють з якісних порід деревини. Nieri меблі - це тонке мистецтво художнього дизайну. Виробничі площі фабрики займають цехи, оснащені потужною технікою: деревообробний, конструкторський, лакофарбовий цех, майстерні розкрою, пошиття оббивки і багато інших. В сучасний міжнародний концерн NIERI LEGNO входить більше 27 компаній, що представляють виробництво фірмової меблів. Тонка особливість, яку представляє м'які меблі NIERI, це використання міцного шляхетного бука у виготовленні диванів і крісел. Фабрика містить власну базу для якісної просушки і обробки дерева, що становить не менше 3 -7 років! Бук легко піддається оформленню різьбленням, орнаментом, інкрустацією і візерунками. 80% всіх виробів створено під грифом "Hand made", що говорить про ручне виконанні у виробництві. М'які меблі Nieri виготовлена з якісної шкіри і бука, з натуральних тканин і матеріалів. На готові фірмові дивани та крісла дається 10-річний термін гарантії (тому багато меблів цього виробника, які є у нас в продажі ще досі на гарантії) ! Крім того, дизайнери спеціалізуються на моделях неокласицизму, який ніколи не виходить з моди елітних інтер'єрів. Сучасна фабрика NIERI - щорічно удосконалює і модифікує своє виробництво, випускаючи все більш якісні колекції чудовою м'яких меблів. Дизайн диванів і крісел виконаний в дусі неокласики, що гарантує постійну популярність і купівельний попит. Інтер'єри в подібному стилі - для тих, хто цінує елегантні форми і стриману розкіш красивих функціональних речей! Довіртеся вишуканому смаку дизайнерів фабрики, адже Nieri - це благородна краса і якість, гідне творів меблевого мистецтва!


Цікаво знати!
На багатьох меблях, що є у нас в продажі, зустрічається значок, тиснення чи наклейка Long Life. Що ж це означає?
Логотип Long Life на м'яких меблях є нічим іншим як сертифікатом або знаком якості даного продукту.
Значок чи наклейка цього виробника шкіри можуть бути присутні в різних виробників як: Italsofa, Hukla, Alberto Nieri, BoConcept, Natuzzi, Himolla, Rolf Benz, Chesterfield і багатьох інших менш відомих, або в окремих випадках у невідомих виробників шкіряних м'яких меблів.

Так в чому ж відмінність шкіри Long Life від звичайної?

-Вирощування великої рогатої худоби в спеціальних умовах з збалансованим живленням

-Тефлоновое покриття, склад якого тримається в строгому секреті

-Шкіра Long Life особливо м'яка, еластична і проста в догляді

Гарантія на новий виріб від 5 років

-Стійкість до вигоряння і зносу за належного догляду спеціальними засобами для шкіри Long Life


 

NATUZZI - найбільш відома Італійська меблева фабрика, світовий лідер з виробництва елітних меблів. NATUZZI EDITIONS - демократичний підрозділ, займається виробництвом більш доступною меблів за демократичними цінами. Фабрика є найбільшою в Італії з самими великими обсягами виробництва, а її продукція дуже популярна у всьому світі. Елітні італійські меблі NATUZZI EDITIONS проводитися з застосуванням натуральних матеріалів і з дотриманням міжнародних норм якості. Асортимент продукції фірми настільки широкий і різноманітний, що підійде самому вимогливому покупцеві і прикрасить будь-який інтер'єр.

Кожна модель розробляється в Італії, в центрі стилів Natuzzi. Команда дизайнерів, архітекторів та дизайнерів інтер’єрів вивчає сучасні світові тенденції моди, мистецтва та меблів, вивчаючи нові способи життя та створюючи дивани та крісла, здатні забезпечити повний комфорт та задоволення.
Дивани Natuzzi Editions створені для того, щоб привнести абсолютний комфорт у ваше життя, завдяки високій якості, гарантованій групою, заснованою ще в 1959 році і яка зараз є світовим лідером у галузі меблювання. Кожна модель виробляється на заводах компанії по всьому світу, відповідно до норм кожної країни.
Кожен диван Natuzzi Editions виготовляється на фабриках, де досягли ідеального балансу між людською майстерністю та найсучаснішими технологіями.


Бренд меблів Italsofa був запущений у 2000 році групою Natuzzi Group, найбільшим італійським виробником меблів, який має видатну репутацію серед виробників мяких шкіряних меблів

Italsofa призначений для людей із сучасним дизайном будинку та активним способом життя. Елементи колекції мають сучасний вигляд, елегантний, але універсальний та надзвичайно зручний.

Популярна лінійка Italsofa, яка включає в себе і стільці і дивани, розробле в дизайнерському центрі Natuzzi в Італії, над яким працювали 150 дизайнерів, які використовують останні тенденції та найкращі матеріали.


himolla виступає унікальним поєднанням функції та комфорту в галузі м'яких меблів вже понад 70 років. Виробник продовжує зачаровувати, вражати та надавати по-справжньому особливий рівень затишку в будинку до нині.Те, що колись починалося як невеликий цех, перетворилося на сучасний виробничий бізнес і, як результат, перетворилося на одну з найбільших фабрик м'яких меблів у Європі.   Індивідуальна якість, позачасовий дизайн та комфорт - це лише три наших орієнтирів «Якість з Баварії», які перетворили невелику, але казкову фабрику оббивки в одного з найбільших та найефективніших виробників м’яких меблів у Європі.В наші дні на фабриці близько 3500 співробітників працюють на 83000 квадратних метрів виробничих площ, щоб виконати майже нескінченний спектр потреб клієнтів і щодня виготовляти близько 1600 предметів м'яких меблів з пристрастю, точністю та увагою до деталей.   Виробництво м'яких меблів починається у відділі розвитку. Саме там творча команда працює над розробкою тенденцій м'яких меблів та функцій комфорту завтра. Після обширних випробувань для серійного виробництва все починається з контролю якості всіх компонентів та матеріалів у відділі вхідних товарів. Лише тоді фахівці приступають до роботи. В процесі розробки моделі м'яких меблів оглядаються та перевіряються кожна функція, кожне з'єднання та кожна окрема частина. Останнім етапом є виготовлення якісного дивану - такого, який буде супроводжувати вас довгі роки та доставляти масу задоволення.  Виробник Himolla використовує лише якісні шкіри LongLife, що відповідають вимогам "здорового життя", встановленим Німецькою асоціацією забезпечення якості меблів (Deutschen Gütegemeinschaft Möbel eV) .


Luxform - молода та динамічна італійська компанія з досвідом виробництва мяких меблів більше 30років.

Бренд Luxform є втіленням італійських м'яких меблів. Сучасний, привабливий дизайн, прямі лінії та форми, а також високоякісні матеріали надають кожному дивану домашню атмосферу. Увагу до деталей видно в кожній моделі м’якій меблів. У Luxform чіткість та стиль дизайну поєднуються із зручними функціями, які гарантують затишно проведений час на вашому дивані. 


Одні з наших частих гостей є дивани від німецького виробника Rolf Benz.

Бренд ROLF BENZ

«Меблі, з якими людина живе, мають бути такими ж гнучкими, як і сама людина» — думка дуже сучасна і при цьому не для всіх очевидна. Але саме на неї далекого 1964 року зробив ставку німецький оббивальник Рольф Бенц, який відкрив у невеликому містечку Нагольд фабрику з виробництва меблів. Першим творінням Rolf Benz стала серія Addiform — модульних диванів-трансформерів. Цікаво, що і досі ці дивани залишаються фірмовим знаком і гордістю німецького бренду.

Ні для кого не секрет, що німецькі дивани, крісла та стільці є найкращими у світі. Головний секрет у тому, що багато чого в Німеччині виробляють вручну. Що стосується Rolf Benz, то всі моделі ще й створюють в одному місці, що дає можливість виробнику контролювати кожну одиницю особисто. Ці дивани дуже дорогі, але за ці гроші покупець отримує найкращу якість.

За, здавалося б, скромним терміном «напрямок модульних меблів» насправді криється не що інше, як основна сфера діяльності, яку бренд Rolf Benz веде протягом 50 років.

Меблеві тренди сьогодні очолюють дивани трансформери, багатофункціональні, з регульованою висотою і глибиною сидіння. Нескінченна кількість варіантів узголів'їв, що встановлюються і регульовані підголівники, підлокітники, можливість зміни глибини - всі ці властивості закликають нас знайти власне, улюблене положення для релаксації. Диван від Rolf Benz в будинку можна порівняти з ідеальним костюмом, зшитим за індивідуальним замовленням.

Саме це робить ім'я Rolf Benz синонімом комфортного відпочинку, ідеального інноваційного дизайну і чудової якості ручної роботи «Зроблено в Німеччині ».


Купувати якісні вживані меблі- не лише економно, але і на 100% ЕкоЛогічно ! І ось чому:

Повторне використання меблів не лише зменшує кількість відходів,  але береже деревину , зменшує об'єми використання шкіри тварин і різних деталей, що потребують  великих енергетичних і водних витрат. А ще це дохід для держави у вигляді податків і додаткові робочі місця.