Магазин б.в. меблів та товарів для дому з Німеччини

Львівська обл., м. Жовква, вул. Л. Українки 1а.


УВАГА! Весь товар, що є в рубриці TOP SECRET, вже знаходиться на складі в Жовкві. По мірі звільнення місця будемо виставляти в магазині у Львові. Також можна замовити доставку обраної моделі до дому 


Стильний модульний диван з Італії. Величезний, просторий, затишний, призначений для комфортного відпочинку в колі сім'ї та друзів. Складається з 5-ти окремих модулів і безлічі напівкруглих подушок. Всю видиму поверхню дивану покриває високоякісна натуральна шкіра чорного кольору. Міцна дерев'яна основа, якісний ППУ, пухові сидіння та подушки.

Виробник Natuzzi, Італія

Ціна 800євро


Шкіряний тримісний диван в дубовій оправі.

Зручні широкі не надто м'які сидіння, висока ортопедична спинка. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво спрощує транспортування, занос / винос. Диван нерозкладний в хорошому стані. Розміри 210/90см.

 Ціна лише 320євро! (в наявності 3 таких дивани, можна комплектом)


Шкіряний тримісний диван в дубовій оправі. Класична модель з пружними глибокими сидіннями і зручними високими спинками анатомічної форми. Диван складається з двох частин- масивна дубова оправа і мяка частина в натуральній шкірі. Основою мякої частини є формований ППУ, що гарантує довговічне використання без втрати форми. Шкіряна обшивка знімна, зроблена у вигляді чохла на застібках. Ціна дивану 440 євро, для постійних покупців гарантована знижка). Крісла продано окремо


Двомісний диван з Італії в натуральній шкірі персикового кольору. Розміри 180/95см, нерозкладний, в гарному стані.

Ціна лише 270євро


Диван + крісло, натуральна шкіра

ЦІНУ ЗНИЖЕНО!

Комплект лише 300євро

Шкіряний двомісний диванчик з кріслом. Акуратна і зручна модель, пружні сидіння і високі прошиті спинки, компактні розміри. Меблі нерозкладні, повністю шкіряні, в гарному стані.


Шкіряний тримісний диван від німецької фабрики Himolla. Зручна і надійна модель в натуральний бежевій шкірі. Основа дивану деревяна, в сидіннях пружинні блоки з загартованої сталі. Посадка в міру м'яка, не провалюєшся. Спинки і поручні пухкі, забезпечують хорошу підтримку для спини.

Диван нерозкладний, в гарному стані. Розміри 212/100см.

🔥 вигідна ціна: лише 350євро!


Широкий тримісний диван від німецької фабрики "Rolf Benz". Стильна, якісна і дуже зручна модель в натуральній шкірі помаранчевого кольору. Диван нерозкладний, проте завдяки широкому сидінню і знімним подушкам досить комфортний для горизонтального відпочинку.

Розмір: 230 / 90 см

Ціна 400 євро

 


Двомісний шкіряний диван з релаксом

350 €

 Компактний і зручний диван з вмонтованими реклайнерами у двох сидіннях. Високі комфортні спинки, пружні сидіння, можливість фіксувати спинку в зручному положенні. Натуральна шкіра покриває всю поверхню дивану. Розмір: 145 / 85 см.