м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а і вул. Лісна 50а, обидва магазини на Сихові.

Щоб оглянути меблі попередньо телефонуйте: 068 917 00 01 ( Viber )

098 617 59 09 - Леся

Спільнота у Viber 

 


Відео огляд з магазину на Лісній 15 жовтня 2021р.

Відео огляд меблів зі складу на Антоненка-Давидовича 10.вересня 2021р


Модульний кутовий диван "Bentley" представлений у неокласичному стилі італійською фабрикою "NIERI"

Натуральна високоякісна шкіра пісочно - жовтого кольору покриває всю поверхню дивану. Сидіння, підлокітники та спинки знімні, розщіпаються та миються.

Ця модель створена для комфортного відпочинку, перегляду телевізора або спілкування з друзями. Надзвичайно комфортна м'яка посадка, що відповідає формі Вашого тіла. Підходить для будь - якого типу інтер’єру, тому може легко підійти як в класичний, так і в сучасний інтер’єр. Розмір кутка: 315 / 250 см. Нерозкладний, в хорошому стані. Ціна 790 євро (1/10 від ціни нового).

Куток можна докомплектувати тримісним і двомісним диваном аналогічної моделі і кольору (прокрутіть стрічку нижче щоб знайти).


Фірмовий модульний диван у натуральній шкірі

 Оригінальна і дуже зручна модель, що складається з трьох елементів: великого круглого дивану - лежака і двох двомісних елементів з релаксами. Можна використовувати у вигляді кутка як на фото, або окремо: круглий диван + 4 - місний диван релакс. Ціна 700 євро.


Шкіряний кутовий диван з кріслом. Якісна і надійна модель: зручна пружна посадка, надійний деревяний каркас і міцні пружини в сидіннях і спинках; натуральна шкіра темно-синього кольору, дуже зносостійка і не вибаглива в догляді. В дивані вмонтовано розкладний релакс-механізм на електро приводі (тихий і плавний). 
Меблі нерозкладні, в хорошому стані, без дефектів та потертостей. Розміри: 160/300/240см
ціна набору 800євро 
Львів вул.Лісна 50а 


Шкіряний кутовий диван з пуфом

Оригінальний сучасний дизайн, дуже комфортна м'яка посадка, зручний посидіти і полежати.

Диван нерозкладний, проте достатньо просторий для горизонтального відпочинку. В комплекті пуф - півмісяць, що може бути продовженням кутового елементу.

Натуральна шкіра кольору слонової кості покриває всю поверхню дивану включно зі задньою спинкою ( красивий як не крути )

Ціна кутка з одним пуфом 580 Євро


Сучасний кутовий диван в натуральній шкірі

Ціна 530 €

 3 в 1: компактний розмір, функційність і комфорт. Регулюється положення всіх спинок + злівого боку в сидінні вмонтовано реклайнер. Натуральна фактурна шкіра кольору слонової кості покриває всю видиму поверхню дивану. Куток в хорошому стані, нерозкладний. Розмір: 225 / 160 см.


Яскравий кутовий диван з електрореклайнером

 Дуже ефектна модель у натуральній шкірі сковитого помаранчевого кольору, оздоблена вставками з полірованої сталі. Зправого боку вмонтовано реклайнер на електро - приводі, регулюється положення спинки, сидіння та підставка під ноги, управління сенсорне. У всіх спинках передбачено рухомі підголівники. 

Ціна лише 600 євро!


Кутовий диван з Німеччини у яскравій зеленій шкірі

 Компактний зручний диван з високими ортопедичними спинками і пружними сидіннями. Міцний і надійний, нерозкладний, в дуже хорошому стані.

Ціна 500 євро


Тримісний шкіряний диван в дубовій оправі

Дуже якісна і надійна модель з ортопедичною формою сидінь; добротна товста шкіра, масивний дубовий каркас. М'яка частина виймається з оправи, чохол зі застібками. Диван нерозкладний, в чудовому стані. Розмір: 210 / 90 см.

Ціна 440 євро.


Тримісний диван в дубовій оправі

ціна 330 €

Зручна і надійна модель в натуральний шкірі коричневого кольору. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво полегшує транспортування і занос. В шкіряному

чохлі передбачено застібки. Диван нерозкладний, в хорошому стані.

Можна докомплектувати столиком!


Шкіряний тримісний диван в дубовій оправі

320 €

Зручні широкі не надто м'які сидіння, висока ортопедична спинка. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво спрощує транспортування, занос / винос. Диван нерозкладний в хорошому стані. 

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. Відчиняємо по попередній домовленості!


Вінтажний тримісний диван з кріслом та пуфом

530 €

Натуральна оленяча шкіра, каретна стяжка на спинках і поручнях, зручні пружні сидіння. Хороший стан, без пошкоджень. Поспішайте придбати по вигідній ціні: набір - 530 €


Комплект шкіряних меблів " Chesterfield "

Ціна 790 € / Ціну знижено,тепер 700 євро за комплект!

Чудовий вінтажний комплект у натуральній темно-зеленій шкірі. Стильний, широкий,мякий, надзвичайно комфортний! Нерозкладний, в хорошому стані. Розміри: 230 і 120 / 100 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а


Вінтажний тримісний диван в стилі "Chesterfield "!
Надзвичайно комфортний для відпочинку,пружний і ефектний диван. Обшивка в доброму стані, без пошкоджень, каретна стяжка на сидіннях , спинках та поручнях! Колір болотно - зелений, розмір: 240 / 100 см.
Супер ціна 350 євро 🔥
Локація Львів вул.Антоненка-Давидовича 8а

Двомісний диван " Chesterfield "

330 € / Зі знижкою 300 євро!

Вінтаж! Стильний двомісний диван з родини " Chesterfield ". Натуральна шкіра, зручні пружні сидіння і стилізовані спинки та поручні, густо вистьобані ромбовидними капітонами. Сидіння велюр.

                       м. Львів, вул. Лісна 50а.


Чудовий вінтажний тримісний диван з Німеччини в натуральній оленячій шкірі

400 €

 Вийнятково якісний, видний, зручний, такі меблі створюють особливу атмосферу в інтер`єрі. Диван як на свій вік в хорошому стані, з характерним потертим патинуванням, що додає особливого шарму і смаку цій моделі.


Вишуканий тримісний диван з кріслом з Німеччини. Витончена класична модель у натуральній темно - зеленій шкірі. Низ, поручні та спинки оздоблені елегантними вставками з лакованого дерева, чудовий крій, міцні пружинні сидіння, правильна ортопедична формаспинки. Меблі не розкладні,  у відмінному стані!

Львів, вул. Лісна 50а

Ціна - 600 €Брендовий італійський гарнітур 3 + 1 + 1 в чудовій обшивці з блакитно - бірюзової тканини

Ціна набору 630 €

Відмінної якості пошиття та продумана конструкція: ортопедична форма спинки і комфортна посадка. Меблі оздоблені вставками з різьбленого горіха. Нерозкладні, в гарному стані. Виробник: "  Alberto Nieri ", Італія.


Фірмовий тримісний диван в натуральній шкірі

300 €

Нерозкладний, дуже комфортний, в хорошому стані. Виробник: " Alberto Nieri ", Італія. Розмір: 205 / 85 см. Можна докомплектувати столиком!


Шкіряний тримісний диван з кріслом

 400 €

 Компактний, нерозкладний, в хорошому стані. Нижня частина оздоблена вставками з гріха. Знімні сидіння.

 м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Вишуканий італійський гарнітур 3 + 2

Залишився тримісний диван, ціна 390євро

 Класична модель в натуральній світлій шкірі медово-жовтого кольору. Поручні і низ оздоблені вставками з дерева. Зручні глибокі сидіння середньої жорсткості, високі ортопедичні спинки. Дивани нерозкладні, в хорошому стані. Розміри: 195 і 150 / 90 см.

м. Львів вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. 


Стильний і комфортний шкіряний гарнітур 3 + 1

490 € / ЦІНУ ЗНИЖЕНО: тепер 450 євро

Натуральна темно - коричнева шкіра покриває всі сидіння, поручні та спинки. Меблі нерозкладні, в гарному стані. 

м.Львів, вул. Лісна 50а


Комплект шкіряних диванів 3 + 2 Релакс Зручні і якісні меблі для дому чи офісу. Анатомічна форма сидячої частини, регулюється положення спинок, оптимальної висоти поручні. Натуральна шкіра покриває всю поверхню диванів.

Ціна набору лише 720 євро!

Ще маємо подібний комплект з реклайнерами в темно - коричневій шкірі.


Фірмовий шкіряний комплект 3+2 з Німеччини

Набір 850 €

 Якісна натуральна шкіра кольору темного -  шоколаду, реклайнери в повний ріст у кожному сидінні з фіксатором спинок, хороший стан. Виробник: " Himolla ".


Яскравий тримісний диван в натуральній малиново - вишневій шкірі

350 €

 Зручні пружні анатомічні сидіння з високими спинками, компактні розміри, міцний каркас і відмінна якість шкіри. Стан дуже хороший, диван не розкладний

м. Львів, вул. Лісна 50а


Тримісний шкіряний диван з Німеччини

Ціна 360 €

Просторий, затишний, комфортний. По- німецьки практичний і продуманий до дрібниць. Якісний буковий каркас; у всіх подушках та сидіннях передбачено застібки;

універсальний дизайн, що відмінно впишеться як у класичному, так і в сучасному інтер'єрі. Натуральна бежева шкіра покриває всю видиму поверхню дивану, навіть ззаду ( красивий як не крути ).

Диван нерозкладний, в чудовому стані, розмір: 230 / 90 см

м. Львів, вул. Лісна 50а, магазин вживаних меблів з Європи " Меблі Комфорт "


Шкіряний тримісний диван - релакс з Німеччини

450 €

 У кожному сидінні вмонтовано реклайнер +  фіксується положення спинок ( петелька біля сидіння ). Височенні комфортні спинки дарують бажаний відпочинок не лише спині, але і плечам, шиї та голові

Ідеальна модель для перегляду фільмів чи посиденьок у фейсбуці.)

Ціна 450 євро, в честь розпродажу на Б. Антоненка - Давидовича знижка 10%


Компактний тримісний диванчик у натуральній шкірі

 Знімні сидіння, поручні та спинки, все кріпиться на липучках, миється і чиститься. Основа дерев'яна, сидіння пружинні. Ціна лише 220 євро!


Двомісний шкіряний диван з релаксом

350 €

 Компактний і зручний диван з вмонтованими реклайнерами у двох сидіннях. Високі комфортні спинки, пружні сидіння, можливість фіксувати спинку в зручному положенні. Натуральна шкіра покриває всю поверхню дивану. Розмір: 145 / 85 см.


 Двомісний шкіряний диван з релаксом

330 €

 Регулюється положення сидіння, спинок та підголівників у двох сидіннях. Натуральна високоякісна шкіра покриває всю видиму поверхню дивану.

Хороший стан, без пошкоджень, справні механізми.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.

Відчиняємо по домовленості


Тримісний шкіряний диван з Німеччини

320 €, ціну знижено, тепер 290

 Зручний і надійний, в хорошому стані, не розкладний. Розмір 215 / 90 см.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. 


Тримісний диван з кріслом. Зручні і надійні меблі в натуральній шкірі,  сидіння середньої жорсткості,  подушки знімні, з застібками. Привезені з Німеччини, нерозкладні, в хорошому стані. Розміри: 210 і 115 / 85 см.

Супер ціна- лише 400євро за комплект!


м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а, Відчиняємо по попередній домовленості


Шкіряний 4 - місний диван з реклайнером

550 €

До кінця вересня знижка аж 100 €

 М'який, просторий, дуже зручний диван з Німеччини. Нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 300 / 90 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а

Відчиняємо по домовленості.  


Двомісний шкіряний диван з Німеччини

200 €

 Нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 165 / 90 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а.Диван + крісло, натуральна шкіра

ЦІНУ ЗНИЖЕНО!

Комплект лише 8 500 грн 

Шкіряний двомісний диванчик з кріслом. Акуратна і зручна модель, пружні сидіння і високі прошиті спинки, компактні розміри. Меблі нерозкладні, повністю шкіряні, в гарному стані.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.

 


Відео огляд зі складу на Б. Антоненка-Давидовича: 


#шкірянідивани #ретромебель #сучаснідиванибу #меблізєвропи #меблікомфорт #кутовийдиван #реклайнер #вінтаж #оновленнямеблів #магазин_б.у_меблів #шкірянекрісло #дубоваоправа #шкірянімеблібу #двоміснийдиван #тримісний диван #розкладнийкутовийдиван #розкладнийдиван #диванліжко #дивантрансформер #диванрелакс #мякімеблільвів #мягкаямебельльвов #кожанаямебельбу #диванбу #мебельизгермании #диванвофис #диванвкабинет #диванвгостинную #диванедорого #диванвзал #диванувітальню #диванадачу #офіснімеблі #якіснімеблібу #фірмовийдиванбу #брендовімеблібу #natuzzi #nieri #ikea #longlife #caliaitalia #меблібузіталії #меблібузнімеччини #комфортнімеблі #знижки #акція

#розпродаж