м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а і вул. Лісна 50а, обидва магазини на Сихові.

Щоб оглянути меблі попередньо телефонуйте: 068 917 00 01 ( Viber )

098 617 59 09 - Леся

Спільнота у Viber 

 


Відео огляд з магазину на Лісній  27 липня 2021р.


Стильний кутовий диван в натуральній шкірі. 3 в 1: компактні розміри, функційність і комфорт. Регулюється положення всіх спинок + з лівого боку в сидінні вмонтовано реклайнер. Натуральна фактурна шкіра кольору слонової кості покриває всю видиму поверхню дивану. Куток в хорошому стані, нерозкладний. Розміри 225/160см

Ціна 530євро


Стильний шкіряний кутовий диван з двома пуфами від відомого італійського бренду Natuzzi. Ефектний дизайн, насичений колір, дуже комфортна мяка посадка: італійці знаються на добрих меблях!)

Диван нерозкладний, проте достатньо просторий для горизонтального відпочинку. В комплекті квадратний пуф на роликах і пуф-півмісяць, що може бути продовженням кутового елементу.

Ціна набору 780євро, зважаючи на сліди кігтиків на шкірі, знижка 10%!!!

Львів вул.Антоненка-Давидовича 8а


Шкіряний кутовий диван з кріслом з Німеччини

 Функційна і зручна модель: куток оснащений електрореклайнером, крісло на роликах, з механічним реклайнером. Пружні ( не надто м'які ) сидіння, зручна спинка, надійна конструкція і механізми. Меблі в хорошому стані. Всю видиму поверхню меблів покриває високоякісна натуральна шкіра з сертифікатом якості " Long Life ". Відчиняємо по домовленості, м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а!


Вінтажний двомісний диван з трьома кріслами

ціна всього набору 560 €

 Вишукані, зручні і компактні меблі з Німеччини. Тканина міцна, в гарному стані, без потертостей та плям; стійкий і надійний дерев'яний каркас. Можна докомплектувати столом ( є декілька на вибір )

м. Львів, вул. Лісна 50а!


Ефектний шкіряний гарнітур в масивних дубових оправах

Ціна набору 850 €

 Зручні, дуже міцні і якісні, практично в ідеальному стані. натуральна високоякісна шкіра темно - зеленого кольору покриває всю видиму поверхню м'якої частини. В комплекті тримісний диван, двомісний і крісло. Можна докомплектувати столиком!

м. Львів, вул. Лісна 50а!


Комплект шкіряних меблів 3 + 1 + 1 в дубових оправах

740 €

 Нерозкладні, в гарному стані. Зручні глибокі анатомічні сидіння, високі спинки. М'яка частина виймається з каркасу.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а!


Ефектний шкіряний гарнітур в масивних дубових оправах

580 €

 В комплекті тримісний нерозкладний диван з кріслом. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво полегшує транспортування і занос меблів. Дуже зручна анатомічна форма сидінь та спинок, красиве пошиття, натуральна шкіра ручної роботи. Меблі в дуже гарному стані, шкіра без потертостей та пошкоджень, конструкція міцна і надійна.

м. Львів, вул. Лісна 50а!


Тримісний диван в дубовій оправі

ціна 370 €

Зручна і надійна модель в натуральний шкірі коричневого кольору. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво полегшує транспортування і занос. В шкіряному

чохлі передбачено застібки. Диван нерозкладний, в хорошому стані.

Можна докомплектувати столиком!


Шкіряний тримісний диван в дубовій оправі

350 €

Зручні широкі не надто м'які сидіння, висока ортопедична спинка. М'яка частина виймається з каркасу, що суттєво спрощує транспортування, занос / винос. Диван нерозкладний в хорошому стані. 

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. Відчиняємо по попередній домовленості!


Яскравий тримісний диван " Chesterfield " з Англії

ціна 700 €

Виготовлений на замовлення, майже новий, в ідеальному стані, присутні лейби виробника і серійний номер. Натуральна соковито - рожева шкіра, ромбовидні капітони, оздоблені сяючими камінцями сваровські, такий диван видно з далека!)

м. Львів, вул. Лісна 50а, магазин " Меблі Комфорт ". ( Відчиняємо по домовленості! )


Ексклюзив! Величезний диван " Chesterfield "

680 €

 В натуральній шкірі пісочного кольору. Відмінний стан, дуже міцна зносостійка шкіра, надійна конструкція та якісне виконання. Диван розбірний, складається з двох елементів + знімні сидіння.

м. Львів, вул. Лісна 50а!


Вінтажний тримісний диван з кріслом та пуфом

530 €

Натуральна оленяча шкіра, каретна стяжка на спинках і поручнях, зручні пружні сидіння. Хороший стан, без пошкоджень. Поспішайте придбати по вигідній ціні: набір - 530 €! Акція діє до кінця червня!


Комплект шкіряних меблів " Chesterfield "

ціна 850 €

Стильний, широкий, надзвичайно комфортний! Розміри: 230 і 120 / 100 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а


Вінтажний тримісний диван " Chesterfield " в

теракотово - гранатовій шкірі з патинуванням. Висока зручна спинка, густо вистьобана ромбовидними капітонами. Знімні сидіння у велюровій обшивці. Пружинні блоки вмонтовано в основі сидячої частини.

По периметру диван підбитий справжніми меблевими цвяшками. Як для свого віку, диван в дуже хорошому стані. Ціна 420 €


Стильний двомісний диван " Chesterfield "

330 €

Вінтаж! Стильний двомісний диван з родини " Chesterfield ". Натуральна шкіра, зручні пружні сидіння і стилізовані спинки та поручні, густо вистьобані ромбовидними капітонами. Сидіння велюр.

                       м. Львів, вул. Лісна 50а.


Чудовий вінтажний тримісний диван з Німеччини в натуральній оленячій шкірі

400 €

 Вийнятково якісний, видний, зручний, такі меблі створюють особливу атмосферу в інтер`єрі. Диван як на свій вік в хорошому стані, з характерним потертим патинуванням, що додає особливого шарму і смаку цій моделі.


Брендовий італійський гарнітур 3 + 1 + 1 в чудовій обшивці з блакитно - бірюзової тканини

Ціна набору 630 €

Відмінної якості пошиття та продумана конструкція: ортопедична форма спинки і комфортна посадка. Меблі оздоблені вставками з різьбленого горіха. Нерозкладні, в гарному стані. Виробник: "  Alberto Nieri ", Італія.


Вишуканий шкіряний гарнітур 3 + 2 з Італії

680 €

Компактний і зручний, в хорошому стані, повністю шкіряний, нерозкладний. По периметру меблі оздоблені вставками з горіха. м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Тримісний шкіряний диван від італійського бренду " Alberto Nieri "

Ціна - 400 €, можливий торг!

Нерозкладний, в хорошому стані, дуже зручний. Розмір 205 / 90 см. 

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а!


Фірмовий тримісний диван в натуральній шкірі

320 €

Нерозкладний, дуже комфортний, в хорошому стані. Виробник: " Alberto Nieri ", Італія. Розмір: 205 / 85 см. Можна докомплектувати столиком!


Шкіряний тримісний диван з кріслом

 500 €

 Компактний, нерозкладний, в хорошому стані. Нижня частина оздоблена вставками з гріха. Знімні сидіння.

 м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Вишуканий італійський гарнітур 3 + 2

Ціна набору - 700 €  

 Класична модель в натуральній світлій шкірі медово-жовтого кольору. Поручні і низ оздоблені вставками з дерева. Зручні глибокі сидіння середньої жорсткості, високі ортопедичні спинки. Дивани нерозкладні, в хорошому стані. Розміри: 195 і 150 / 90 см.

м. Львів вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. 


Диван - лежак

400 €

Фірмовий диван - лежак у натуральній шкірі спокійного помаранчевого кольору кольору. Вишуканий італійський дизайн: асиметрична спинка з вертикальною прошивкою, що плавно переходить в поручні, оздоблена фігурним обрамленням з грецького горіху. Нерозкладний, гарний стан. Виробник: " Alberto Nieri ", Італія.


 Двомісний шкіряний диван від відомого італійського виробника " Alberto Nieri "

Ціна 300 €! До 31.08 знижка 10 % !

Вишукана модель у натуральній сапфірово - синій шкірі, оздоблений делікатною дерев'яною оправою, декоративними швами ручної роботи. Дуже зручні, в міру м'які сидіння, висока ортопедична спинка з валиками, оптимальної висоти поручні. Диван нерозкладний, в дуже гарному стані. Розмір: 145 / 90 см. 


Стильний і функційний комплект шкіряних диванів 3+2+ пуф. Зручні, пружні сидіння, регулюється висота спинок та підголівників. Натуральна шкіра кольору слонової кості, гарний стан. Меблі нерозкладні, але цілком зручні для горизонтального відпочинку. Ціна набору 640євро

Львів вул.Лісна 50а


Ексклюзивний шкіряний гарнітур від італійського бренду " Alberto Nieri "

Ціна всього набору 880 €

 Вишукана пухка модель у стилі неокласицизму. Об'ємні, пишні, дуже затишні меблі. Якісна шкіра молочного кольору покриває всю видиму поверхню диванів включно зі задніми спинками. 14 подушок зі знімними чохлами кріпляться на застібки та липучки. Нерозкладні, в гарному стані. Розміри: 135, 180 і 215 / 100 см.


Стильний і комфортний шкіряний гарнітур 3 + 1

490 €

Натуральна темно - коричнева шкіра покриває всі сидіння, поручні та спинки. Меблі нерозкладні, в гарному стані. 

м.Львів, вул. Лісна 50а!


Фірмовий шкіряний комплект 3+2 з Німеччини. Якісна натуральна шкіра кольору темного шоколаду, реклайнери в повний ріст у кожному сидінні з фіксатором спинок, хороший стан. Виробник Himolla

ціна набору 850євро


Стильний і функційний шкіряний комплект 3 + 2

ціна 850євро

Високоякісна натуральна шкіра чорного кольору, реклайнери в повний ріст у кожному сидінні, відмінний стан. Розміри: диванів 150 і 205 / 95 см

Можна окремо: 390 і 460євро відповідно


Стильний італійський гарнітур 3 + 2 в натуральній шкірі

 Оригінальний дизайн, комфортні м'які сидіння та пухкі спинки, відмінної якості матеріали та виконання. Меблі нерозкладні, в дуже гарному стані.

Розміри: 200 і 150 / 85 см, висота спинки 80 см, сидіння 42 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а


Стильний шкіряний тримісний диван від італійського бренду Italsofa (родич Natuzzi). Сучасний прямолінійний дизайн перекликається з традиційними Честерфілдами: поручні та спинки на одному рівні, оздоблені каретною стяжкою. Просторі зручні сидіння з знімними подушками, можна перетворити у ліжко для гостей. Натуральна світло-сіра шкіра покриває всю видиму поверхню дивану включно з задньою спинкою. Розміри 213/95см. Ціна 375євро/ Зарезервовано


Класика німецького виробника: тримісний диван в натуральній шкірі темно зеленого кольору. Зручний, якісний і дуже надійний, у відмінному стані, нерозкладний. Розміри 200/90см.

Львів вул.Лісна 50а, магазин вживаних меблів з Європи "Меблі Комфорт". Супер ціна- лише 330євро!

Відчиняємо по попередній домовленості


Тримісний шкіряний диван з Німеччини

330 €

 Нерозкладний, в гарному стані. Натуральна високоякісна шкіра покриває всю поверхню дивану. Сидіння пружні, спинки і поручні м'які, дуже зручний.

Розмір: 210 / 90 см

м. Львів, вул Б. Антоненка - Давидовича 8а


Стильний тримісний диван в натуральній малиново-вишневій шкірі. Зручні пружні анатомічні сидіння з високими спинками, компактні розміри, міцний каркас і відмінна якість шкіри. Стан дуже хороший, диван нерозкладний! Ціна 350євро

Львів вул.Лісна 50а


Стильний тримісний диван з Німеччини

340 €

 Дуже зручна, якісна і надійна модель. Комфортні високі спинки з можливістю регулювати положення всіх підголівників.

Натуральна високоякісна шкіра покриває всю поверхню дивану, включно зі задньою спинкою. Не розкладний, в дуже хорошому стані.

м. Львів, вул. Лісна 50а


Двомісний шкіряний диван з релаксом

350 €

 Компактний і зручний диван з вмонтованими реклайнерами у двох сидіннях. Високі комфортні спинки, пружні сидіння, можливість фіксувати спинку в зручному положенні. Натуральна шкіра покриває всю поверхню дивану. Розмір: 145 / 85 см.


 Двомісний шкіряний диван з релаксом

330 €

 Регулюється положення сидіння, спинок та підголівників у двох сидіннях. Натуральна високоякісна шкіра покриває всю видиму поверхню дивану.

Хороший стан, без пошкоджень, справні механізми.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.

Відчиняємо по домовленості!


Тримісний шкіряний диван з Німеччини

320 €

 Зручний і надійний, в хорошому стані, не розкладний. Розмір 215 / 90 см.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. 


Шкіряний тримісний диван з кріслом

470 €

 Не розкладні, в хорошому стані, зручні меблі. Розміри: 200 і 115 / 85 см.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а, Відчиняємо по попередній домовленості!


М'якенький тримісний диван з кріслом

Ціна набору 480 €, 

знижка 30 € до 31 серпня !

Натуральна шкіра, гарний стан, меблі не розкладні.

м. Львів, вул. Лісна 50а, відчиняємо по попередній домовленості!


Шкіряний 4 - місний диван з реклайнером

550 €

 М'який, просторий, дуже зручний диван з Німеччини. Нерозкладний, в гарному стані.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.  

Відчиняємо по домовленості.  


Двомісний шкіряний диван з Німеччини

240 €

 Нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 165 / 90 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а.


Комплект 3 + 2

Акційна ціна: 600 €

Нерозкладні, дуже комфортні дивани з Італії. Розміри: 220 і 180 / 100 см. Хороший стан, натуральна шкіра покриває всю поверхню диванів, навіть ззаду.


Фірмовий шкіряний диван з Німеччини

270 € / знижка 40 € до кінця серпня!

Дуже міцна і надійна модель на сталевому каркасі. Пружні рівні сидіння, оригінальна спинка без поручнів, металеві ніжки. Натуральна шкіра кольору темний баклажан покриває всю поверхню дивану. Нерозкладний,
добрий стан, розмір: 185 / 90 см.

Двомісний шкіряний диван з Німеччини

330 €

Простий лаконічний дизайн, прямі лінії, мінімум деталей, якісна дерев'яна конструкція і добротні матеріали. Спальне місце можна використовувати для щоденного сну, передбачено не великий ящик для білизни. Розмір: 170 / 90 см, ширина матрацу - 117 см.


Диван + крісло, натуральна шкіра
ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Комплект лише 8 500 грн 

Шкіряний двомісний диванчик з кріслом. Акуратна і зручна модель, пружні сидіння і високі прошиті спинки, компактні розміри. Меблі нерозкладні, повністю шкіряні, в гарному стані.
м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.Пара шкіряних крісел з пуфом, меблі з Німеччини 

 250 € 

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. Відчиняємо по домовленості!


Відео огляд зі складу на Б. Антоненка-Давидовича: 


#шкірянідивани #ретромебель #сучаснідиванибу #меблізєвропи #меблікомфорт #кутовийдиван #реклайнер #вінтаж #оновленнямеблів #магазин_б.у_меблів #шкірянекрісло #дубоваоправа #шкірянімеблібу #двоміснийдиван #тримісний диван #розкладнийкутовийдиван #розкладнийдиван #диванліжко #дивантрансформер #диванрелакс #мякімеблільвів #мягкаямебельльвов #кожанаямебельбу #диванбу #мебельизгермании #диванвофис #диванвкабинет #диванвгостинную #диванедорого #диванвзал #диванувітальню #диванадачу #офіснімеблі #якіснімеблібу #фірмовийдиванбу #брендовімеблібу #natuzzi #nieri #ikea #longlife #caliaitalia #меблібузіталії #меблібузнімеччини #комфортнімеблі