м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а і вул. Лісна 50а, обидва магазини на Сихові.

Щоб оглянути меблі попередньо телефонуйте: 068 917 00 01 ( Viber )

098 617 59 09 - Леся

Спільнота у Viber 

 


Відео огляд з магазину на Лісній 23.09


Оновлення 19.10 ! Поки що попередні фото, потім додамо більше світлин і опис


Стильний шкіряний кутовий диван з Німеччини. Диван створений для зручного відпочинку: глибокі пружні сидіння, мякі спинки і поручні. Натуральна бежева шкіра покриває всю поверхню кутка. Гарний стан, диван нерозкладний. Розмір: 240 / 270 см. Ціна 535 €

Львів вул.Лісна 50а


Шкіряні дивани 3 + 2 + 1

Ціну знижено на 70 euro, тепер - 650 euro

Стильний вінтажний гарнітур 3 + 2 + 1 в натуральній шкірі. Зручні і затишні дивани в дерев'яних оправах з м'якими глибокими сидіннями і височенними увігнутими спинками з широкими " вушками ". Раніше, за часів худеньких дерев'яних вікон з шпарками, такі дивани служили надійним оберегом від протягів і холодів в холодну пору року. В сучасних оселях ці меблі теж не втратили своєї актуальності: вони не лише додають краси і домашнього затишку оселі, але і забезпечують відмінний відпочинок для своїх господарів. Дивани нерозкладні, в доброму стані. Оглянути можна в магазині на вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Комплект шкіряних диванів в масивних дубових оправах

Ціна набору 800євро

Натуральна темно - коричнева шкіра, зручні сидіння з глибокою посадкою і високі ортопедичні спинки. М'яка частина виймається з каркасу, в кожному предметі передбачені застібки, чохли знімаються.В наборі три - і двомісні дивани + крісло. Меблі нерозкладні, в дуже доброму стані. Розміри: 190 / 90; 140 / 90; 90 / 90 см.


Комплект м'яких меблів 3 + 2 + 1

Акційна ціна - 600 €

Вінтаж! Традиційні голандські дивани в натуральній коричневій шкірі в масивних дубових оправах. Розміри: 190, 150 і 95 / 90см. Нерозкладні. Доступна ціна!


Тримісний диван

350 €

Шкіряний тримісний диван в дубовій оправі. Натуральна шкіра кольору хакі з легким патинуванням, зручні м'які сидіння з широкою посадкою і ортопедичні спинки. М'яка частина виймається з каркасу, в кожному предметі передбачені застібки, чохли знімаються. Задня спинка глуха, дерев'яна, оздоблена фрезуванням.

 Диван нерозкладний, в доброму стані.

Розмір: 210 / 90 см.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Диван

345 €

Акція! При покупці дивану отримай знижку 20 €, або 35 € на інші покупки!

Ексклюзивний двомісний шкіряний диван в дубовій оправі. Оригінальна вигнута модель, чудова міцна шкіра, зручні глибокі сидіння і високі ортопедичні спинки для максимально комфортного відпочинку. Основою цієї краси служить надійна дубова оправа, прикрашена вставками зі  шкіри.

Диван нерозкладний. Доставка по всій Україні

Розмір: 170 / 100 см.


Вінтаж! Справжній англійський " Chesterfield " 3 + 2

950 € 

Есклюзивна модель в натуральній оленячій шкірі гранатово - червоного кольору. Сидіння знімні, чохли двосторонні, в тканині ( гобелен ). Дуже хороший стан. Розміри: 160 і 200 / 100 см. 


Стильний двомісний диван " Chesterfield "

  330 € 

Вінтаж! Стильний двомісний диван з родини " Chesterfield ". Натуральна шкіра, зручні пружні сидіння і стилізовані спинки та поручні, густо вистьобані ромбовидними капітонами.

м. Львів, вул. Лісна 50а.


Комплект шкіряних меблів " Chesterfield " 2 + 1 + 1 + пуф

680 € ( близько 20 500 грн )

Традиційний дизайн, хороший стан, відмінної якості натуральна шкіра покриває всю видиму поверхню меблів, бездоганне виконання.


Есклюзивний шкіряний гарнітур з родини " Chesterfield " 3 + 2 

700 € 

Чудовий вінтажний комплект з Німеччини в натуральній оленячій шкірі з темним патинуванням. Вийнятково якісні, видні, зручні, такі меблі створюють особливу атмосферу в інтер`єрі. Дивани в чудовому стані, з характерним потертим патинуванням, що додає особливого шарму і смаку цій моделі!

Крісло продано!  


Вінтажний диван з Німеччини.

Делікатна модель в дереві , оббита світлою тканиною з рослинним орнаментом. На вигляд легкий і повітряний, хоча на справді дубова основа досить важка, надійна і стійка. Зручні спинки і тоненькі фігурні поручні, декоровані вставками з плетеного ротангу.

Тканину за бажанням можна замінити ( все знімне ), пружинні блоки і м'які наповнювачі в ідеальному стані, дубова основа міцна і надійна.

Розміри 163 / 70 см. Ціна 190євро


Фірмовий тримісний диван в натуральній шкірі. Нерозкладний, дуже комфортний, в хорошому стані. Виробник Alberto Nieri ,Італія. Розмір: 205 / 85 см. Ціна 320євро. Можна докомплектувати столиком


Стильний тримісний диван з кріслом. Вишукана і дуже комфортна модель від італійського бренду Alberto Nieri. Меблі нерозкладні, в гарному стані . Ціна набору 550євро. Львів, вул.Антоненка-Давидовича 8а, відчиняємо по домовленості


Шкіряний тримісний диван з кріслом. Нерозкладний, в хорошому стані. Ціна набору 500євро

Львів вул.Антоненка-Давидовича 8а


Вражаючий! Есклюзивна модель від " Galleria Nieri "

450 €

 Натуральна червона шкіра. Є така сама модель у дзеркальному відображенні в оранжевій шкірі. Довжина дивану близько 230 см.


Alberto Nieri 2+1+1, ціна 630євро. Нерозкладний, дуже зручний, якісна фактурна шкіра, гарний стан, без пошкоджень, не реставрований

Львів вул.Лісна 50а

Відчиняємо по домовленості


Шкіряний тримісний диван з двома кріслами. Нерозкладний, комфортний, в гарному стані. Ціна набору 630євро м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Комплект 3-1-1-пуф, ціна набору 730євро . Натуральна темно зелена шкіра, знімні сидіння, боковини і низ оздоблено вставками з різьбленого дерева. Дуже зручний, у відмінному стані.

Львів вул.Лісна 50а

Тел.0689170001

Відчиняємо по домовленості


Класична модель з Італії в натуральній світлій шкірі. Cпинки, поручні і низ оздоблені вставками з дерева. Зручні глибокі сидіння середньої жорсткості, високі ортопедичні спинки. Дивани нерозкладні, в хорошому стані. Виробник Alberto Nieri
Львів вул.Лісна 50а
Відчиняємо по домовленості

Вишуканий італійський гарнітур 3 + 2

700 €  

Акція! До кінця карантину знижка аж 40 €!

 Класична модель в натуральній світлій шкірі з патинуванням. Поручні і низ оздоблені вставками з дерева. Зручні глибокі сидіння середньої жорсткості, високі ортопедичні спинки. Дивани нерозкладні, в хорошому стані.

м. Львів вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. 


Класичний шкіряний тримісний диван в комплекті з кріслом

Доступна ціна: 390 €

 Зручна і акуратна модель з приємними округлими формами, оздоблена дерев'яними вставками. Натуральна шкіра кольору темної морської хвилі покриває всю видиму поверхню меблів. Диван нерозкладний, в доброму стані. 

Розміри: 185 / 90; 85 / 90 см. 

м. Львів, вул. Лісна 50а, відчиняємо по домовленості!


Вишуканий тримісний диван з двомісним і кріслом від відомого італійського виробника " Alberto Nieri "

ціна комплекту 900 € / зарезервовано

Акція! При покупці всього комплекту отримай знижку 30 €, або 50 € на інші покупки!

Натуральна гірчична шкіра покриває всю поверхню меблів, нижню частину диванів оздоблено делікатними дерев'яними вставками. Сидіння, подушки на поручнях і спинках знімні, в чохлах передбачено застібки. Меблі в дуже хорошому стані, нерозкладні. Розміри: 205, 170 і 15 / 100 см. Виготовлено в Італії.Тримісний шкіряний диван з пуфом

 400 € 

Вишукана модель в натуральній шкірі попелясто - рожевого кольору. Меблі оздоблені вставками з дорогоцінних порід деревини. Диван нерозкладний, в гарному стані, дуже зручний. Диван - 350 €; пуф - 50 €, можна докомплектувати двома кріслами!


Диван - лежак

400 €

Фірмовий диван - лежак у натуральній шкірі спокійного помаранчевого кольору кольору. Вишуканий італійський дизайн: асиметрична спинка з вертикальною прошивкою, що плавно переходить в поручні, оздоблена фігурним обрамленням з грецького горіху. Нерозкладний, гарний стан. Виробник: " Alberto Nieri ", Італія.


Диван

300 € 

Двомісний шкіряний диван від відомого італійського виробника " Alberto Nieri ". Вишукана модель у натуральній сапфірово - синій шкірі, оздоблений делікатною дерев'яною оправою, декоративними швами ручної роботи. Дуже зручні, в міру м'які сидіння, висока ортопедична спинка з валиками, оптимальної висоти поручні. Диван нерозкладний, в дуже гарному стані.


Шкіряний диван " Alberto Nieri "
300 € 
Двомісний шкіряний диван від італійського виробника " Alberto Nieri ". В цьому дивані поєдналися вишуканан краса, відмінна якість і справжній комфорт. Всю поверхню покриває натуральна чорна шкіра, низ і боковини оздоблені вставками з різьбленого дерева. Високі ортопедичні спинки забезпечують ідеальну підтримку і якісний відпочинок для Вашої спини.
Диван знаходиться в магазині на вул. Лісній.

Двомісний диван

220 € / продано
Двомісний диванчик з Німеччини в натуральній шкірі. Дуже компактний і зручний, оздоблений вставками з темного дерева, що вигідно контрастують з білосніжною шкірою. Диван нерозкладний, в гарному стані. м. Львів, вул. Лісна 50а.

Класичний шкіряний тримісний диван з Німеччини

300 €

Зручна і акуратна модель з приємними округлими формами, оздоблений дерев'яними елементами понизу і поручнях. Натуральна темно - зелена шкіра покриває всю поверхню дивану. Нерозкладний, в гарному стані.


Новий тримісний шкіряний диван "Marinus" від "Alte Gerberei", Німеччина. 

700 €

Натхненний італійською легкістю та скандинавською стриманістю, поєднує в собі кубічні прямолінійні форми з м'якою подушкою спинки та підлокітника. Елегантні ніжки з хромованого металу доповнюють загальну картину. Розмір: (Ш / Г / В): 221 / 108 / 90 см, нерозкладний, проте, просторе сидіння можна використовувати для повноцінного сну для однієї особи

Ціна такого шкіряного дивану в Німеччині в межах 1 300 - 1 600 €. У нас його можна придбати за півціни: всього 700 €

Львів, вул. Лісна 50а.


Шкіряний 4 - місний диван з реклайнером

550 €

 М'який, просторий, дуже зручний диван з Німеччини. Нерозкладний, в гарному стані.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.  

Відчиняємо по домовленості.  


Супер комфортний комплект шкіряних диванів 3 + 2

Ціна 570 €

Меблі нерозкладні, в гарному стані, виготовлені в Італії. Натуральна шкіра покриває всю поверхню диванів. Розміри: 190 і 160 / 90 см. м. Львів, вул. Лісна 50а.


Тримісний шкіряний диван з розкладним механізмом " Французька розкладачка "

450 €

Зручний, надійний і практичний диван: м'які знімні сидіння; пухкі високі спинки і поручні. Всю поверхню дивану покриває натуральна бежева шкіра. Хороший стан. Розмір: 205 / 95 см. На відео показано в розкладеному вигляді


Тримісний шкіряний диван з розкладним механізмом " Французька розкладачка "

450 €

Зручний, надійний і практичний диван: м'які знімні сидіння; пухкі високі спинки і поручні. Всю поверхню дивану покриває натуральна темно - зелена шкіра. Хороший стан. Розмір: 205 / 95 см.


Шкіряний диван - ліжко з Німеччини 

430 € 

Дуже хороший стан, зручний для щоденного сну. Натуральна шкіра, дуже міцна, не вибаглива в догляді, добре миється. м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Двомісний шкіряний диван з Німеччини 

200 € ( без торгу) 

Компактна і зручна модель з пружними сидіннями і високою ортопедичною спинкою. Нерозкладний, повністю шкіряний, в гарному стані.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Двомісний шкіряний диван з Німеччини

250 €

 Нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 165 / 90 см.

м. Львів, вул. Лісна 50а.


Шкіряний тримісний диван

Фірмовий тримісний диван з Німеччини 

Ціна без реставрації - 6 500 грн!

Широкий, пухкий, дуже комфортний, нерозкладний. Натуральна теракотова шкіра покриває всю поверхню дивану. На сидіннях є потертості! Розміри 210/95см

9 000,00 грн.

6 500,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

Дивани 3+2 Natuzzi

Ціну знижено на 80 €! Тепер  600 € 

Нерозкладні, дуже комфортні дивани з Італії. Розміри: 220 і 180 / 100см. Хороший стан, натуральна шкіра покриває всю поверхню диванів, навіть ззаду.

22 100,00 грн.

19 500,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

Дивани 2 +2 / Залишився один!

5 500 грн / шт.

В наявності два одинакових двомісних шк-них дивани. Акційна ціна за кожен 5 500 грн при покупці двох. Повна вартість 6 800 грн / шт. Дивани в доброму стані, повністю ш-ряні, нерозкладні

Розміри: 155 / 95 см.

Львів вул.Антоненка-Давидовича 8а

Відчиняємо по домовленості


Шкіряні дивани з Німеччини

 

Стильні фірмові німецькі дивани в натуральній шкірі. Ефектний лаконічний дизайн, зручні рівні сидіння, оригінальної форми спинки. Натуральна шкіра покриває всю поверхню меблів. Надзвисайно міцні і надійні, адже основа і каркас сталеві ! Дивани нерозкладні, в хорошому стані.

Розміри 170 / 90 см, ціна кожного: 270 €;

В комплекті буде дешевше!

Адреса: м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.

8 800,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

Диван двомісний шкіряний

 

Зручна і надійна модель в натуральній темно - синій шкірі. Диван нерозкладний, в гарному стані. Розміри близько 150/90см.

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а, відчиняємо по домовленості!

6 500,00 грн.

5 500,00 грн.

  • Available
  • Ships within 1-3 days1

Яскравий сонячно - жовтий диван з спальним місцем 

330 €

Оригінальна модель з асиметричними боковинами і спинкою. Всю видиму поверхню дивану покриває натуральна високоякісна шкіра з сертифікатом якості " Long Life ". Спальна частина може використовуватись для щоденного сну, в дивані передбачено не великий ящик для білизни. Габаритний розмір: 195 / 85 см. Ціна 350 €, поспішайте придбати по зниженій ціні ( акція діє до кінця карантину )!


Двомісний шкіряний розкладний диван з Німеччини

  310 €

Компактний, зручний і дуже надійний. Виготовлений з якісних матеріалів і добротної шкіри. Диван в гарному стані.


Шкіряний двомісний диван
200 €

Двомісний шкіряний диван з Німеччини. Натуральна шкіра, зручні пружні сидіння і зручна ортопедична спинка. Нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 150 / 90 см.
Львів, вул. Б. Антоненка -Давидовича 8а.


Диван + крісло, натуральна шкіра
ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Комплект лише 8 500 грн ( можна окремо )

Шкіряний двомісний диванчик з кріслом. Акуратна і зручна модель, пружні сидіння і високі прошиті спинки, компактні розміри. Меблі нерозкладні, повністю шкіряні, в гарному стані.
м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а.


Пара шкіряних крісел з Німеччини 

100 € / шт. 

м. Львів, вул. Б. Антоненка - Давидовича 8а. Відчиняємо по домовленості!


Шкіряне крісло з Німеччини

 Зручне і практичне: в спинці регулюється нахил підголівника, замість ножок-ролики, натуральна чорна шкіра покриває всю видиму поверхню крісла. Дуже хороший стан! 

Ціна 100 € / зарезервовано