м. Львів, вул. Лісна 50а ( р-н Сихів / Зубра )

Щоб оглянути меблі попередньо телефонуйте: 068 917 00 01 ( Viber )

098 617 59 09 - Леся

Спільнота у Viber 

 


Відео огляд з магазину на Лісній 23 червня 2022р.


Увага! До кінця червня розпродуємо меблі, всі акційні пропозиції вже в рубриці Розпродаж


Фірмовий шкіряний диван з Німеччини. Просторий і зручний, 4-5 місний, майже кутовий. Розміри близько 150/300см. Пружні широкі сидіння, оптимальної висоти спинки, рухомий підлокітник. Красивий як не крути: натуральна чорна шкіра покриває всю видиму поверхню дивану включно з задньою спинкою. Можна ставити по середині кімнати. Розбірний, складається з двох частин.

Нерозкладний, в дуже хорошому стані

Виробник Hukla, Німеччина

Ціна лише 530євро


Стильний кутовий диван з Італії у натуральній шкірі. Просторий і обємний: широкі в міру мякі сидіння, невисокі спинки, низькі мякенькі поручні- все для комфортного лінивого відпочинку. Насичений вишневий колір шкіри створить соковитий акцент в інтер'єрі Вашої оселі. Диван в дуже хорошому стані, без пошкоджень, нерозкладний. Розміри 260/260см. В комплекті 2 знімних підголівники

Ціна кутка 780євро, до кінця тижня діє знижка аж 60євро!


Шкіряний кутовий диван від Galleria Nieri (лінійка ексклюзивних моделей фабрики NIERI)

Стиль і якість в кожній деталі дивану:

високоякісна натуральна чорна шкіра покриває всю видиму поверхню кутка; ефектне глянцеве обрамлення з дорогоцінних порід дерева; знімні подушки з зручними чохлами на сидіннях та спинках; наповнення подушок пух/перо. Відмінний стан, чудовий вигляд .

Диван нерозкладний, але велика ширина сидінь дозволяють однаково зручно влягтися з обидвох сторін).

Габаритні розміри 270/270см

Виготовлено в Італії

ціна кутка 1100євро, що більше ніж у 8 разів дешевше від ціни нового.

До кінця тижня діє додаткова знижка 10%


Шкіряний кутовий диван "IKEA"

Стильна, дуже комфортна і якісна модель для вітальні. Добротна натуральна шкіра шоколадного кольору покриває всю видиму поверхню дивану, чудове пошиття, відмінної якості м'які наповнювачі. Каркас дивану буковий, у сидіннях: міцні пружинні блоки. Куток нерозкладний, у відмінному стані.

В подарунок пуф - півмісяць

Поспішайте придбати по вигідній ціні: лише 580 євро, без торгу

Львів, вул. Лісна 50а


Компактний шкіряний кутовий диван від італійської фабрики Natuzzi. Лаконічний прямолінійний дизайн, комфортна мякенька посадка, у спинках регулюється нахил підголівника. Високоякісна натуральна шкіра попелясто-бежевого кольору покриває всю поверхю дивану включно з задньою спинкою. Куток нерозкладний, у відмінному стані. Можна придбати в комплекті з двомісним диваном цієї ж серії. 


Пара вінтажних диванів Chercterfield в натуральній шкірі. Широкі двомісні лавсіти з густою каретною стяжкою на спинках та поручнях. Комфортна посадка: в міру жорсткі сидіння і злегка відхилена спинка забезпечують зручний відпочинок. Сидіння знімні. Всю видиму поверхню меблів покриває високоякісна оленяча шкіра з патинуванням. Обидва дивани в дуже хорошому стані. Ціна кожного 400євро, можна докомплектувати пуфом


Вінтажний тримісний диван з родини Chesterfield. Вишукана і комфортна модель в натуральній шкірі пісочного кольору. Глибокі пружні сидіння, округла спинка та витончені широкі поручні оздоблені густою каретною стяжкою. Каркас дивану виготовлено з бука, у сидіннях пружинні блоки.

Дуже хороший стан

Ціна 600євро


Елегантний шкіряний гарнітур 3+1+1R від італійської фабрики Alberto Nieri. Компактний і зручний: правильні високі спинки, пружні сидіння, не надто обємні поручні. В одному з крісел вмонтовано релакс механізм. Витончені класичні форми, чудовий крій і виконання, нижня частина диванів та торці спинок декоровані вставками з дерева. Натуральна шкіра покриває всю поверхню набору включно з задніми спинками.

Ціна таких меблів на ринку від 800євро, у нас їх можна придбати всього за 700!

 


Елегантний шкіряний диван з Італії. Витончений неокласичний дизайн: бездоганні округлі форми, висока прошита спинка, чудове дерев'яне обрамлення. Натуральна високоякісна шкіра покриває всю видиму поверхню дивану . Нерозкладний, в гарному стані.

Виробник: "NIERI", модель - "Pompei", Італія.

Ціна 470€!


Вишукана класична модель у натуральній смарагдово - зеленій шкірі. Низ та поручні оздоблені елегантними вставками з натурального дерева; чудовий крій та пошиття; міцні пружні сидіння, ортопедична форма спинки. Диван нерозкладний,  в гарному стані.

Ціна - 430 євро


ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Вишуканий тримісний диван в натуральній молочній шкірі. Родзинкою дивану є дуже комфортні анатомічні сидіння з функцією Релакс. Витончені класичні форми, компактні розміри, декор з натурального дерева, чудовий стан. Можна докомплектувати кріслом та пуфом. Ціна самого дивану 480 євро. До кінця розпродажу ціну знижено до 420 євро


Фірмовий тримісний диван з кріслом і великим пуфом в натуральній кремовій шкірі. Сучасний дизайн, комфортна м'яка посадка і хороший стан. Диван нерозкладний, проте досить просторий щоб зручно полежати. Виробник: "Italsofa", Італія. Рорзміри 225 і 120/90см, пуф 70/80/43см

Ціна набору 600євро


Двомісний шкіряний диван від італійської фабрики Natuzzi. Дуже зручна мякенька модель з рухомими підголівниками і вмонтованим реклайнером в одному з сидінь. Натуральна сіро-бежева шкіра покриває всю поверхню дивану, відмінний стан. Ціна 350євро

Диван можна придбати в комплекті з кутком


ЗАРЕЗЕРВОВАНО 

Ексклюзивний шкіряний диван від італійської фабрики NATUZZI. Обємний,комфортний ,затишний і дуже стильний! Ефектний дизайн, чудовий крій і пошиття; всю видиму поверхню дивану покриває високоякісна фактурна шкіра кольору світлої слонової кості. Широке мякеньке сидіння і поручні, пухкі в міру високі спинки- все для Вашого затишного відпочинку. Дуже хороший стан, нерозкладний. Ціна лише 420євро!


ЗАРЕЗЕРВОВАНО 

Шкіряний тримісний диван від італійської фарбики Natuzzi. Широкий і просторий, створений щоб зручно посидіти та полежати.Прямолінійний лаконічний дизайн, пружні сидіння та спинки, пологі поручні. Дуже міцна надійна основа з дерева та металу, пружинні блоки з загартованої сталі, якісний ППУ. Всю видиму поверхню дивану покриває високоякісна шкіра кольору слонової кості. Диван нерозкладний, у відмінному стані. Розміри 230/100см. Ціна 480євро, до кінця розпродажу акційна ціна 450євро!


Стильний тримісний диван з Німеччини. Натуральна високоякісна шкіра вишневого кольору покриває всю видиму поверхню дивану. Каркас деревяний, міцні пружинні блоки, якісний ППУ.

Розміри 200/90см, нерозкладний, у відмінному стані.

Ціна дивану 430€,

Встигніть придбати по вигідній ціні: до кінця розпродажу знижка 60€!


Широкий тримісний диван в кремовій шкірі. Відмінний стан, натуральна шкіра покриває всю поверхню дивану, дуже зручна посадка. Добротний, міцний і надійний: стійкий буковий каркас, пружинні блоки в сидіннях і посилений ППУ, що гарантує відмінну форму навіть після багатьох років використання.

Ціна 450євро


Улюблена модель диванів з реклайнерами знову в продажі!

Мякенькі, затишні, дуже комфортні для відпочинку. В кожному дивані по два механічні реклайнери з ручками. Натуральна високоякісна шкіра покриває всю видиму поверхню меблів. Розміри 210 і 160/95см

Гарний стан!

Ціна набору 820євро


ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Шкіряний гарнітур 3+2+1 від італійської фабрики Natuzzi. Стильний сучасний дизайн і дуже комфортна посадка: широкі, в міру мякі сидіння, високі спинки з прошитими підголівниками, пологі мякі поручні. Меблі нерозкладні, проте досить широкі для горизонтального відпочинку. Важкий деревяний каркас, пружинні блоки у сидіннях, добротні мякі наповнювачі, що відмінно зберігають форму меблів навіть після багатьох років користування. Високоякісна натуральна шкіра кольору слонової кості покриває всю поверхню диванів включно з задніми спинками. Розміри 215, 170 і 120/95см. 

Ціна набору 930євро. До кінця розпродажу акційна ціна 880євро!


Комплект диванів 3 + 2 в натуральній шкірі кольору слонової кості. Зручні пружинні сидіння, комфортна, в міру м'яка посадка. Універсальний дизайн, що однаково добре впишеться як у класичному, так і в більш сучасному інтер'єрі.

Меблі нерозкладні, в хорошому стані. Розміри: 210 і 160 / 90 см

Супер ціна! до кінця червня набір можна прибати лише за 620євро

Львів, вул. Лісна 50а


Стильний шкіряний диван від німецької фабрики "Rolf Benz". Зручні широкі сидіння, рухомі підлокітники, знімні подушки. Диван нерозкладний, але достатньо просторий для горизонтального відпочинку.

Натуральна шкіра кольору слонової кості покриває всю видиму поверхню дивану, включно зі задніми спинками.

Розміри: 170 / 90 см. 

Львів, вул. Лісна 50а, відчиняємо по попередній домовленості


Двомісний диван з Італії в натуральній шкірі персикового кольору. Розмір: 180 / 95 см, нерозкладний, в гарному стані.

Ціна лише 270 євро

Львів, вул. Лісна 50а


Комплект шкіряних диванів 3 + 2 з Німеччини. Зручні, функційні і компактні меблі. В кожному сидінні вмонтовано механічні реклайнери: регулюється нахил спинки, підголівників, підставки під ноги. Механізми справні і надійні. Натуральна високоякісна бежева шкіра покриває всю видиму поверхню. Хороший стан, без пошкоджень. Розміри диванів: 200 і 165 / 90 см. Ціна всього набору 800 євро


Шкіряний тримісний диван від німецької фабрики "Himolla". Зручна і надійна модель в натуральний бежевій шкірі. Основа дивану дерев'яна, в сидіннях пружинні блоки з загартованої сталі. Посадка в міру м'яка, не провалюєшся. Спинки і поручні пухкі, забезпечують хорошу підтримку для спини.

Диван нерозкладний, в гарному стані. Розмір: 212 / 100 см.

вигідна ціна: лише 350 євро!


Диван + крісло, натуральна шкіра

ЦІНУ ЗНИЖЕНО!

Комплект лише 280 євро 

Шкіряний двомісний диванчик з кріслом. Акуратна і зручна модель, пружні сидіння і високі прошиті спинки, компактні розміри. Меблі нерозкладні, повністю шкіряні, в гарному стані.

На разі ці меблі в Жовкві

 #шкірянідивани #ретромебель #сучаснідиванибу #меблізєвропи #меблікомфорт #кутовийдиван #реклайнер #вінтаж #оновленнямеблів #магазин_б.у_меблів #шкірянекрісло #дубоваоправа #шкірянімеблібу #двоміснийдиван #тримісний диван #розкладнийкутовийдиван #розкладнийдиван #диванліжко #дивантрансформер #диванрелакс #мякімеблільвів #мягкаямебельльвов #кожанаямебельбу #диванбу #мебельизгермании #диванвофис #диванвкабинет #диванвгостинную #диванедорого #диванвзал #диванувітальню #диванадачу #офіснімеблі #якіснімеблібу #фірмовийдиванбу #брендовімеблібу #natuzzi #nieri #ikea #longlife #caliaitalia #меблібузіталії #меблібузнімеччини #комфортнімеблі #знижки #акція

#розпродаж #hukla #himolla #italsofa #розпродаж #знижки